CERRAHİ TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğretim Üyesi Recai DAĞLI Anesteziyoloji Ve Reanimasyon 0(386) 280 3913 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Dr. Öğretim Üyesi Fatma ÇELİK  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon  Dahili 2521 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Dr. Öğretim Üyesi Zeynel Abidin ERBESLER  Anezteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2532 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Dr. Öğretim Üyesi İbrahim ANDAN Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2553  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğretim Üyesi Ziya ASAN Beyin Ve Sinir Cerrahisi Dahili 2502 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Dr. Öğretim Üyesi Abdülbaki YÜCEER Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2548  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Dr. Öğretim Üyesi Ömer AYKANAT Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2550  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Prof. Dr. Şerif Melih KARABEYOĞLU Genel Cerrahi 0(386) 280 3922 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Prof. Dr. Nuraydın ÖZLEM Genel Cerrahi 0(386) 280 3923 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin ÖZDEN Genel Cerrahi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğretim Üyesi Özkan KOCAMIŞ Göz Hastalıkları Dahili 2507 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Dr. Öğretim Üyesi Ali KURT Göz Hastalıkları 0(386) 280 3921 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Dr. Öğretim Üyesi Raşit KILIÇ Göz Hastalıkları Dahili 2516 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Dr. Öğretim Üyesi Osman Ahmet POLAT Göz Hastalıkları Dahili 2534 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Dr. Öğretim Üyesi Mevlüt YILMAZ Göz Hastalıkları Dahili 2551 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Dr. Öğretim Üyesi Taha AYYILDIZ Göz Hastalıkları Dahili 2555 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Dr. Öğretim Üyesi Tülay KARACAN ERŞEKERCİ Göz Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Dr. Öğretim Üyesi Selda SONGUR DAĞLI Kadın Hastalıkları Ve Doğum Dahili 2517 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Doç. Dr.  İhsan Sami UYAR Kalp ve Damar Cerrahisi Dahili 2557  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
19 Dr. Öğretim Üyesi İbrahim Sami KARACAN Kalp ve Damar Cerrahisi Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Prof. Dr.  Elvan Evrim TUNA Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2537 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
21 Dr. Öğretim Üyesi Mustafa AVCU Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2503 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Dr. Öğretim Üyesi Harun SOYALIÇ                     Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2509 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Dr. Öğretim Üyesi Mehmet METİN Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2556  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Dr. Öğretim Üyesi Mehmet YETİŞ Ortopedi Ve Travmatoloji 0(386) 280 3914 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25 Dr. Öğretim Üyesi Hicabi SEZGİN Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2544 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
26 Dr. Öğretim Üyesi Hakkı Çağdaş BASAT Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2542 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Dr. Öğretim Üyesi Ozan Luay ABBAS Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Dahili 2504 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Dr. Öğretim Üyesi Murat TAD Tıbbi Patoloji Dahili 2512 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Dr. Öğretim Üyesi Asuman KİLİTCİ Tıbbi Patoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Prof. Dr. Ayhan KARABULUT Üroloji 0(386) 280 3910 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Prof. Dr.  Mustafa Levent EMİR Üroloji 0(386) 280 3903 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
32 Dr. Öğretim Üyesi Mümtaz DADALI  Üroloji 0(386) 280 3906 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
33 Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Şahin BAĞBANCI Üroloji 0(386) 280 3908 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Dr. Öğretim Üyesi Alpaslan KUŞ Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
35 Dr. Öğretim Üyesi Erol ERŞEKERCİ Üroloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
36 Arş. Gör. (TUS)    Ramazan Samet ÇETİNKAYA  Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğretim Üyesi Hacı Mehmet ÇALIŞKAN Acil Tıp  Dahili 2506 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Dr. Öğretim Üyesi Canan ŞAHİN Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Dr. Öğretim Üyesi Yahya ŞAHİN Acil Tıp  Dahili 2510 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Dr. Öğretim Üyesi Süleyman ERSOY Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğretim Üyesi Metin OCAK Acil Tıp Dahili 2549  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Arş. Gör. (TUS) Seda SAFA  Acil Tıp     
7 Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Ali ORUÇ  Aile Hekimliği   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Doç. Dr.  Ali GÜNEŞ  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2538 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Dr. Öğretim Üyesi Fatma KAYA Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları  Dahili 2533 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğretim Üyesi Hanife Hilal ANDAN Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2554 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Dr. Öğretim Üyesi Erdal ÜNLÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2552  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Dr. Öğretim Üyesi Ömer Faruk ELMAS Deri ve Zührevi Hastalıklar   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji 0(386) 280 3912 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Dr. Öğretim Üyesi Lokman HİZMALİ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Prof. Dr. Hatice Rana ERDEM Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3905 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Prof. Dr. Figen TUNCAY Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3909 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Doç. Dr. Emine Eda KURT Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3911 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Dr. Öğretim Üyesi Fatmanur Aybala KOÇAK Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Dahili 2523 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
19 Dr. Öğretim Üyesi Mehmet OKÇU Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Arş. Gör. (TUS) Cihan KOÇ  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
21 Arş. Gör. (TUS) Havva ÖZTÜRK DURMAZ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Arş. Gör. (TUS) Feyza Nur ÇETİNKAYA Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Arş. Gör. (TUS) Ömer KIZILTAŞ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Arş. Gör. (TUS) Zeynep KARAKUZU GÜNGÖR Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25 Prof. Dr.  Arzu ERTÜRK  Göğüs Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
26 Dr. Öğretim Üyesi Duygu ZORLU KARAYİĞİT Göğüs Hastalıkları Dahili 2522 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Dr. Öğretim Üyesi Ülken Tunga BABAOĞLU Halk Sağlığı  Dahili 2511 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Dr. Öğretim Üyesi Metin İLHAN İç Hastalıkları Dahili 2508 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Dr. Öğretim Üyesi Aydın GÜÇLÜ Iç Hastalıkları Dahili 2505 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Dr. Öğretim Üyesi Cahit UÇAR  İç Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Dr. Öğretim Üyesi Sinan Cemgil ÖZBEK Kardiyoloji Dahili 2513 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
32 Dr. Öğretim Üyesi Erdoğan SÖKMEN Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
33 Dr. Öğretim Üyesi Mustafa ÇELİK  Kardiyoloji Dahili 2559  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Dr. Öğretim Üyesi Alp YILDIRIM Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
35 Dr. Öğretim Üyesi Burç Esra ŞAHİN Nöroloji  Dahili 2526 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
36 Dr. Öğretim Üyesi Yusuf KOÇAK Nöroloji Dahili 2518 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
37 Dr. Öğretim Üyesi Yeliz DADALI Radyoloji 0(386) 280 3915 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
38 Dr. Öğretim Üyesi Muhammed ALPASLAN  Radyoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
39 Dr. Öğretim Üyesi Şafak TAKTAK Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2543 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
40 Dr. Öğretim Üyesi Ercan KARABULUT   Tıbbi Farmakoloji  Dahili 2547  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
41 Dr. Öğretim Üyesi Gülhan ÜNLÜ Tıbbi Farmakoloji Dahili 2545 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
TEMEL TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğretim Üyesi Tufan ULCAY Anatomi 0(386) 280 3907 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Doç. Dr. Özkan GÖRGÜLÜ Biyoistatistik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Dr. Öğretim Üyesi Dilek KUZAY Fizyoloji Dahili 2525 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. Dr. Kalender ÖZDOĞAN Fizyoloji Dahili 2528 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğretim Üyesi Halime TOZAK YILDIZ Histoloji ve Embriyoloji Dahili 2546  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ Tıbbi Biyokimya  Dahili 2501 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Dr. Öğretim Üyesi Gamze TURNA Tıbbi Biyokimya Dahili 2520 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Dr. Öğretim Üyesi Rukiye NAR Tıbbi Biyokimya Dahili 2519 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Dr. Öğretim Üyesi Bilal İLANBEY  Tıbbi Biyokimya  Dahili 2558  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğretim Üyesi Güneş DİNÇ AKBULUT Tıbbi Biyoloji Dahili 2524 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Dr. Öğretim Üyesi Akın TEKCAN  Tıbbi Biyoloji Dahili 2541 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2500 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Doç. Dr.  Mutalip ÇİÇEK Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2536 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Dr. Öğretim Üyesi Fikriye MİLLETLİ SEZGİN Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ
1 Arş. Gör. (ÖYP) İsmail Cem YILMAZ Anatomi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Arş. Gör. (ÖYP) Hasan ÖZDOĞAN Biyofizik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Arş. Gör. (ÖYP) Naime Meriç KONAR Biyoistatik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. (ÖYP) Seda KOÇAK Fizyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Arş. Gör. (ÖYP) Ertan KATIRCI Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Arş. Gör. Gülistan Sanem SARIBAŞ Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Arş. Gör. (ÖYP) Selen GÜÇLÜ Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Arş. Gör. Ekin ÇELİK Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Arş. Gör. (ÖYP) Arif Hüdai KÖKEN Tıp Tarihi ve Etik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Arş. Gör. (ÖYP) Fatih KAR Tıbbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Arş. Gör. (ÖYP) Ayşe ERDOĞAN ÇAKAR Tıbbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.