CERRAHİ TIP BİLİMLERİ
1 Yrd. Doç. Dr. Recai DAĞLI Anesteziyoloji Ve Reanimasyon 0(386) 280 3913 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Yrd. Doç. Dr.  Fatma ÇELİK  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon  Dahili 2521 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Yrd. Doç. Dr. Zeynel Abidin ERBESLER  Anezteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2532 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Yrd. Doç. Dr. İbrahim ANDAN Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2553  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Yrd. Doç. Dr. Ziya ASAN Beyin Ve Sinir Cerrahisi Dahili 2502 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Yrd. Doç. Dr.  Abdülbaki YÜCEER Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2548  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Yrd. Doç. Dr.  Ömer AYKANAT Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2550  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Prof. Dr. Şerif Melih KARABEYOĞLU Genel Cerrahi 0(386) 280 3922 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Prof. Dr. Nuraydın ÖZLEM Genel Cerrahi 0(386) 280 3923 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Yrd. Doç. Dr. Özkan KOCAMIŞ Göz Hastalıkları Dahili 2507 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Yrd. Doç. Dr. Ali KURT Göz Hastalıkları 0(386) 280 3921 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Yrd. Doç. Dr. Raşit KILIÇ Göz Hastalıkları Dahili 2516 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Yrd. Doç. Dr. Osman Ahmet POLAT Göz Hastalıkları Dahili 2534 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Yrd. Doç. Dr.  Mevlüt YILMAZ Göz Hastalıkları Dahili 2551 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Yrd. Doç. Dr.  Taha AYYILDIZ Göz Hastalıkları Dahili 2555 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Yrd. Doç. Dr.  Tülay KARACAN ERŞEKERCİ Göz Hastalıkları    
17 Yrd. Doç. Dr. Selda SONGUR DAĞLI Kadın Hastalıkları Ve Doğum Dahili 2517 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Doç. Dr.  İhsan Sami UYAR Kalp ve Damar Cerrahisi Dahili 2557  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
19 Yrd. Doç. Dr. İbrahim Sami KARACAN Kalp ve Damar Cerrahisi Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Prof. Dr.  Elvan Evrim TUNA Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2537 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
21 Yrd. Doç. Dr. Mustafa AVCU Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2503 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Yrd. Doç. Dr. Harun SOYALIÇ                     Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2509 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Yrd. Doç. Dr. Mehmet METİN Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2556  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Yrd. Doç. Dr. Mehmet YETİŞ Ortopedi Ve Travmatoloji 0(386) 280 3914 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25 Yrd. Doç. Dr. Hicabi SEZGİN Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2544 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
26 Yrd. Doç. Dr.  Hakkı Çağdaş BASAT Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2542 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Yrd. Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Dahili 2504 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Yrd. Doç. Dr. Murat TAD Tıbbi Patoloji Dahili 2512 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Yrd. Doç. Dr.  Asuman KİLİTCİ Tıbbi Patoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Prof. Dr. Ayhan KARABULUT Üroloji 0(386) 280 3910 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Prof. Dr.  Mustafa Levent EMİR Üroloji 0(386) 280 3903 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
32 Yrd. Doç. Dr.  Mümtaz DADALI  Üroloji 0(386) 280 3906 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
33 Yrd. Doç. Dr. Muhammet Şahin BAĞBANCI Üroloji 0(386) 280 3908 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan KUŞ Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
35 Yrd. Doç. Dr.  Erol ERŞEKERCİ Üroloji     
36 Arş. Gör. (TUS)    Ramazan Samet ÇETİNKAYA  Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ
1 Yrd. Doç. Dr. Hacı Mehmet ÇALIŞKAN Acil Tıp  Dahili 2506 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Yrd. Doç. Dr. Canan ŞAHİN Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Yrd. Doç. Dr. Yahya ŞAHİN Acil Tıp  Dahili 2510 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Yrd. Doç. Dr. Süleyman ERSOY Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Yrd. Doç. Dr.  Metin OCAK Acil Tıp Dahili 2549  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Arş. Gör. (TUS) Seda SAFA  Acil Tıp     
7 Yrd. Doç. Dr.  Muhammet Ali ORUÇ  Aile Hekimliği   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Doç. Dr.  Ali GÜNEŞ  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2538 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Yrd. Doç. Dr. Fatma KAYA Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları  Dahili 2533 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Yrd. Doç. Dr.  Hanife Hilal ANDAN Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2554 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Yrd. Doç. Dr.  Erdal ÜNLÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2552  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Yrd. Doç. Dr.  Ömer Faruk ELMAS Deri ve Zührevi Hastalıklar    
13 Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji 0(386) 280 3912 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Yrd. Doç. Dr. Lokman HİZMALİ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Prof. Dr. Hatice Rana ERDEM Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3905 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Prof. Dr. Figen TUNCAY Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3909 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Doç. Dr. Emine Eda KURT Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0(386) 280 3911 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Yrd. Doç. Dr. Fatmanur Aybala KOÇAK Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Dahili 2523 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
19 Arş. Gör. (TUS) Cihan KOÇ  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Arş. Gör. (TUS) Havva ÖZTÜRK DURMAZ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
21 Arş. Gör. (TUS) Feyza Nur ÇETİNKAYA Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Arş. Gör. (TUS) Ömer KIZILTAŞ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Arş. Gör. (TUS) Zeynep KARAKUZU GÜNGÖR Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Prof. Dr.  Arzu ERTÜRK  Göğüs Hastalıkları    
25 Yrd. Doç. Dr. Duygu ZORLU KARAYİĞİT Göğüs Hastalıkları Dahili 2522 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
26 Yrd. Doç. Dr. Aliye Gamze ÇALIŞ Göğüs Hastalıkları 0(386) 280 3919 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Yrd. Doç. Dr. Ülken Tunga BABAOĞLU Halk Sağlığı  Dahili 2511 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Yrd. Doç. Dr. Metin İLHAN İç Hastalıkları Dahili 2508 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Yrd. Doç. Dr. Aydın GÜÇLÜ Iç Hastalıkları Dahili 2505 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Yrd. Doç. Dr.  Cahit UÇAR  İç Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Yrd. Doç. Dr. Sinan Cemgil ÖZBEK Kardiyoloji Dahili 2513 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
32 Yrd. Doç. Dr. Erdoğan SÖKMEN Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
33 Yrd. Doç. Dr.  Mustafa ÇELİK  Kardiyoloji Dahili 2559  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Yrd. Doç. Dr.  Alp YILDIRIM Kardiyoloji    
35 Yrd. Doç. Dr. Burç Esra ŞAHİN Nöroloji  Dahili 2526 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
36 Yrd. Doç. Dr.  Yusuf KOÇAK Nöroloji Dahili 2518 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
37 Yrd. Doç. Dr. Yeliz DADALI Radyoloji 0(386) 280 3915 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
38 Yrd. Doç. Dr.  Muhammed ALPASLAN  Radyoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
39 Yrd. Doç. Dr. Şafak TAKTAK Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2543 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
40 Yrd. Doç. Dr.  Ercan KARABULUT   Tıbbi Farmakoloji  Dahili 2547  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
41 Yrd. Doç. Dr.   Gülhan ÜNLÜ Tıbbi Farmakoloji Dahili 2545 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
TEMEL TIP BİLİMLERİ
1 Yrd. Doç. Dr. Tufan ULCAY Anatomi 0(386) 280 3907 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Doç. Dr. Özkan GÖRGÜLÜ Biyoistatistik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Yrd. Doç. Dr. Dilek KUZAY Fizyoloji Dahili 2525 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. Dr. Kalender ÖZDOĞAN Fizyoloji Dahili 2528 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Yrd. Doç. Dr. Halime TOZAK YILDIZ Histoloji ve Embriyoloji Dahili 2546  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ Tıbbi Biyokimya  Dahili 2501 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Yrd. Doç. Dr. Gamze TURNA Tıbbi Biyokimya Dahili 2520 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Yrd. Doç. Dr. Rukiye NAR Tıbbi Biyokimya Dahili 2519 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Yrd. Doç. Dr. Bilal İLANBEY  Tıbbi Biyokimya  Dahili 2558  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Yrd. Doç. Dr. Güneş DİNÇ AKBULUT Tıbbi Biyoloji Dahili 2524 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Yrd. Doç. Dr.  Akın TEKCAN  Tıbbi Biyoloji Dahili 2541 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
12 Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2500 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Doç. Dr.  Mutalip ÇİÇEK Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2536 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Yrd. Doç. Dr. Fikriye MİLLETLİ SEZGİN Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ
1 Arş. Gör. (ÖYP) İsmail Cem YILMAZ Anatomi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Arş. Gör. (ÖYP) Hasan ÖZDOĞAN Biyofizik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Arş. Gör. (ÖYP) Naime Meriç KONAR Biyoistatik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. (ÖYP) Seda KOÇAK Fizyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Arş. Gör. (ÖYP) Ertan KATIRCI Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Arş. Gör. Gülistan Sanem SARIBAŞ Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Arş. Gör. (ÖYP) Selen GÜÇLÜ Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Arş. Gör. Ekin ÇELİK Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Arş. Gör. (ÖYP) Arif Hüdai KÖKEN Tıp Tarihi ve Etik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Arş. Gör. (ÖYP) Fatih KAR Tıbbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Arş. Gör. (ÖYP) Ayşe ERDOĞAN ÇAKAR Tıbbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.