CERRAHİ TIP BİLİMLERİ

 
  1 Yrd. Doç. Dr. Recai DAĞLI Anesteziyoloji Ve Reanimasyon 386 280 3913 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   2 Yrd. Doç. Dr.  Fatma ÇELİK  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon  Dahili 2521 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  3 Yrd. Doç. Dr. Zeynel Abidin ERBESLER  Anezteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2532 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  4 Yrd. Doç. Dr. İbrahim ANDAN Anesteziyoloji Ve Reanimasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  5 Yrd. Doç. Dr. Ziya ASAN Beyin Ve Sinir Cerrahisi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  6 Yrd. Doç. Dr.  Abdülbaki YÜCEER Beyin ve Sinir Cerrahisi   abyüBu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  7 Yrd. Doç. Dr.  Ömer AYKANAT Beyin ve Sinir Cerrahisi    
  8 Prof. Dr. Şerif Melih KARABEYOĞLU Genel Cerrahi 386 280 3922 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  9 Prof. Dr. Nuraydın ÖZLEM Genel Cerrahi 386 280 3923 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  10 Yrd. Doç. Dr. Hasan ÇALIŞ Genel Cerrahi 386 280 3920 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  11 Arş. Gör. (TUS) Adem TUNÇER Genel Cerrahi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  12 Yrd. Doç. Dr. Özkan KOCAMIŞ Göz Hastalıkları Dahili 2507 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  13 Yrd. Doç. Dr. Ali KURT Göz Hastalıkları 386 280 3921 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  14 Yrd. Doç. Dr. Raşit KILIÇ Göz Hastalıkları Dahili 2516 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  15 Yrd. Doç. Dr. Osman Ahmet POLAT Göz Hastalıkları Dahili 2534 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  16 Yrd. Doç. Dr.  Mevlüt YILMAZ Göz Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  17 Yrd. Doç. Dr.  Taha AYYILDIZ Göz Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  18 Yrd. Doç. Dr. Selda SONGUR DAĞLI Kadın Hastalıkları Ve Doğum Dahili 2517 seldasongurdaglı@ahievran.edu.tr
  19 Yrd. Doç. Dr. İbrahim Sami KARACAN Kalp ve Damar Cerrahisi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  20 Prof. Dr.  Elvan Evrim TUNA Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2537 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  21 Yrd. Doç. Dr. Mustafa AVCU Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2503 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  22 Yrd. Doç. Dr. Harun SOYALIÇ                     Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2509 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  23 Yrd. Doç. Dr. Mehmet METİN Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2502 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  24 Yrd. Doç. Dr. Mehmet YETİŞ Ortopedi Ve Travmatoloji 386 280 3914 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  25 Yrd. Doç. Dr. Hicabi SEZGİN Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2544 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  26 Yrd. Doç. Dr.  Hakkı Çağdaş BASAT Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2542 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  27 Yrd. Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS Plastik, Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Dahili 2504 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  28 Yrd. Doç. Dr. Murat TAD Tıbbi Patoloji Dahili 2512 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  29 Prof. Dr. Ayhan KARABULUT Üroloji 386 280 3910 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  30 Porf. Dr.  Mustafa Levent EMİR Üroloji 386 280 3903 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  31 Yrd. Doç. Dr.  Mümtaz DADALI  Üroloji 386 280 3906 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  32 Yrd. Doç. Dr. Muhammet Şahin BAĞBANCI Üroloji 386 280 3908 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  33 Yrd. Doç. Dr. Alpaslan KUŞ Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  34 Arş. Gör. (TUS)    Ramazan Samet ÇETİNKAYA  Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
             
 

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

 
  1 Yrd. Doç. Dr. Hacı Mehmet ÇALIŞKAN Acil Tıp  Dahili 2506 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  2 Yrd. Doç. Dr. Canan ŞAHİN Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  3 Yrd. Doç. Dr. Yahya ŞAHİN Acil Tıp  Dahili 2510 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  4 Yrd. Doç. Dr. Süleyman ERSOY Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  5 Yrd. Doç. Dr.  Metin OCAK Acil Tıp   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  6 Yrd. Doç. Dr.  Muhammet Ali ORUÇ  Aile Hekimliği   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  7 Doç. Dr.  Ali GÜNEŞ  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2538 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  8 Yrd. Doç. Dr. Fatma KAYA Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları  Dahili 2533 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  9 Yrd. Doç. Dr.  Hanife Hilal ANDAN Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  10 Yrd. Doç. Dr.  Erdal ÜNLÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  11 Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji 386 280 3912 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  12 Yrd. Doç. Dr. Lokman HİZMALİ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  13 Prof. Dr. Hatice Rana ERDEM Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 386 280 3905 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  14 Prof. Dr. Figen TUNCAY Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 386 280 3909 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  15 Yrd. Doç. Dr. Emine Eda KURT Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 386 280 3911 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  16 Yrd. Doç. Dr. Fatmanur Aybala KOÇAK Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Dahili 2523 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  17 Arş. Gör. (TUS) Cihan KOÇ  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  18 Arş. Gör. (TUS) Havva ÖZTÜRK Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  19 Arş. Gör. (TUS) Feyza Nur KELEZ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  20 Arş. Gör. (TUS) Ömer KIZILTAŞ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  21 Arş. Gör. (TUS) Zeynep KARAKUZU GÜNGÖR Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  22 Yrd. Doç. Dr. Duygu ZORLU KARAYİĞİT Göğüs Hastalıkları Dahili 2522 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  23 Yrd. Doç. Dr. Aliye Gamze ÇALIŞ Göğüs Hastalıkları 386 280 3919 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  24 Yrd. Doç. Dr. Ülken Tunga BABAOĞLU Halk Sağlığı  Dahili 2511 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  25 Yrd. Doç. Dr. Metin İLHAN İç Hastalıkları Dahili 2508 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  26 Yrd. Doç. Dr. Aydın GÜÇLÜ Iç Hastalıkları Dahili 2505 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  27 Yrd. Doç. Dr.  Cahit UÇAR  İç Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  28 Yrd. Doç. Dr. Sinan Cemgil ÖZBEK Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  29 Yrd. Doç. Dr. Erdoğan SÖKMEN Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  30 Yrd. Doç. Dr.  Mustafa ÇELİK  Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  31 Yrd. Doç. Dr. Burç Esra ŞAHİN Nöroloji  Dahili 2526 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  32 Yrd. Doç. Dr.  Yusuf KOÇAK Nöroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  33 Yrd. Doç. Dr. Yeliz DADALI Radyoloji 386 280 3915 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  34 Yrd. Doç. Dr.  Muhammed ALPASLAN  Radyoloji     
  35 Yrd. Doç. Dr. Şafak TAKTAK Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2543 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  36 Yrd. Doç. Dr.  Ercan KARABULUT   Tıbbi Farmakoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  37 Yrd. Doç. Dr.   Gülhan ÜNLÜ Tıbbi Farmakoloji Dahili 2545 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
             
 

TEMEL TIP BİLİMLERİ

 
  1 Yrd. Doç. Dr. Tufan ULCAY Anatomi 386 280 3907 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  2 Doç. Dr. Özkan GÖRGÜLÜ Biyoistatistik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  3 Yrd. Doç. Dr. Dilek KUZAY Fizyoloji Dahili 2525 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  4 Arş. Gör. Dr. Kalender ÖZDOĞAN Fizyoloji Dahili 2528 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  5 Yrd. Doç. Dr. Halime TOZAK YILDIZ Histoloji ve Embriyoloji Dahili 2546  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  6 Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ Tıbbi Biyokimya  Dahili 2501 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  7 Yrd. Doç. Dr. Gamze TURNA Tıbbi Biyokimya Dahili 2520 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  8 Yrd. Doç. Dr. Rukiye NAR Tıbbi Biyokimya Dahili 2519 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  9 Yrd. Doç. Dr. Bilal İLANBEY  Tıbbi Biyokimya    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  10 Yrd. Doç. Dr. Güneş DİNÇ AKBULUT Tıbbi Biyoloji Dahili 2524 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  11 Yrd. Doç. Dr.  Akın TEKCAN  Tıbbi Biyoloji Dahili 2541 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  12 Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2500 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  13 Doç. Dr.  Mutalip ÇİÇEK Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2536 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  14  Yrd. Doç. Dr. Fikriye MİLLETLİ SEZGİN Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
             
 

ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ

 
  1    Arş. Gör. (ÖYP) İsmail Cem YILMAZ Anatomi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  2    Arş. Gör. (ÖYP) Hasan ÖZDOĞAN Biyofizik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  3    Arş. Gör. (ÖYP) Naime Meriç KONAR Biyoistatik Ve Tıp Bilişimi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  4    Arş. Gör. (ÖYP) Seda KOÇAK Fizyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  5    Arş. Gör. (ÖYP) Sema SERTER Histoloji Embriyoloji    
  6    Arş. Gör. (ÖYP) Ertan KATIRCI Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  7    Arş. Gör. Gülistan Sanem SARIBAŞ Histoloji Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  8    Arş. Gör. (ÖYP) Selen GÜÇLÜ Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Arş. Gör. Ekin ÇELİK Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  10    Arş. Gör. (ÖYP) Arif Hüdai KÖKEN Tıp Tarihi ve Etik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  11    Arş. Gör. (ÖYP) Fatih KAR Tibbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.