CERRAHİ TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğr. Üyesi Recai DAĞLI Anesteziyoloji Ve Reanimasyon 0 (386) 280 3913 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Dr. Öğr. Üyesi Fatma ÇELİK  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon  Dahili 2521 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Dr. Öğr. Üyesi Zeynel Abidin ERBESLER  Anezteziyoloji Ve Reanimasyon Dahili 2532 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Dr. Öğr. Üyesi Ziya ASAN Beyin Ve Sinir Cerrahisi Dahili 2502 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğr. Üyesi Abdülbaki YÜCEER Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2548  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Dr. Öğr. Üyesi Ömer AYKANAT Beyin ve Sinir Cerrahisi Dahili 2550  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Prof. Dr. Şerif Melih KARABEYOĞLU Genel Cerrahi 0 (386) 280 3922 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Prof. Dr. Nuraydın ÖZLEM Genel Cerrahi 0 (386) 280 3923 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ÖZDEN Genel Cerrahi Dahili 2508 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğr. Üyesi Serdar ŞAHİN Genel Cerrahi     
11 Prof. Dr.  Kemal ÖRNEK  Göz Hastalıkları     
12 Doç. Dr.  Raşit KILIÇ  Göz Hastalıkları  Dahili 2516 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Dr. Öğr. Üyesi Özkan KOCAMIŞ Göz Hastalıkları Dahili 2507 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Dr. Öğr. Üyesi Osman Ahmet POLAT Göz Hastalıkları Dahili 2534 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt YILMAZ Göz Hastalıkları Dahili 2551 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Dr. Öğr. Üyesi Tülay KARACAN ERŞEKERCİ Göz Hastalıkları 0 (386) 280 3919 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Dr. Öğr. Üyesi Selda SONGUR DAĞLI Kadın Hastalıkları Ve Doğum Dahili 2517 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Doç. Dr.  İhsan Sami UYAR Kalp ve Damar Cerrahisi    
19 Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Sami KARACAN Kalp ve Damar Cerrahisi Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih ALPAY Kalp ve Damar Cerrahisi    
21 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa AVCU Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2503 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Dr. Öğr. Üyesi Harun SOYALIÇ                     Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2509 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet METİN Kulak, Burun Ve Boğaz Hastalıkları Dahili 2556  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YETİŞ Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2503 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25 Dr. Öğr. Üyesi Hicabi SEZGİN Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2544 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
26 Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Çağdaş BASAT Ortopedi Ve Travmatoloji Dahili 2542 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Dr. Öğr. Üyesi Murat TAD Tıbbi Patoloji Dahili 2512 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Dr. Öğr. Üyesi Asuman KİLİTCİ Tıbbi Patoloji  Dahili 2564  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Prof. Dr. Ayhan KARABULUT Üroloji 0 (386) 280 3910 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Prof. Dr.  Mustafa Levent EMİR Üroloji 0 (386) 280 3903 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Doç. Dr. Muhammet Şahin BAĞBANCI Üroloji 0 (386) 280 3908 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
32 Dr. Öğr. Üyesi Mümtaz DADALI  Üroloji 0 (386) 280 3906 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
33 Dr. Öğr. Üyesi Erol ERŞEKERCİ Üroloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Arş. Gör. (TUS)    Ramazan Samet ÇETİNKAYA  Üroloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
35 Arş. Gör. (TUS) Mahmut TUNÇEZ Üroloji     
36 Arş. Gör. (TUS) Reşat Mert ÇİFTCİ Üroloji    
           
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğr. Üyesi Hacı Mehmet ÇALIŞKAN Acil Tıp  Dahili 2506 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Dr. Öğr. Üyesi Canan ŞAHİN Acil Tıp    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
3 Dr. Öğr. Üyesi Yahya ŞAHİN Acil Tıp  Dahili 2510 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Dr. Öğr. Üyesi Süleyman ERSOY Acil Tıp  Dahili 2566 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğr. Üyesi Sercan EROĞLU Acil Tıp     
6 Arş. Gör. (TUS) Muhammed ŞAHİN  Acil Tıp     
7 Arş. Gör. (TUS) Ömer JARADAT Acil Tıp     
8 Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali ORUÇ  Aile Hekimliği   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Doç. Dr.  Ali GÜNEŞ  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2538 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğr. Üyesi Erdal ÜNLÜ Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2552  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Dr. Öğr. Üyesi Ramazan DULKADİR Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahili 2547  
12 Dr. Öğr. Üyesi Serdar FİDAN Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları    
13 Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk ELMAS Deri ve Zührevi Hastalıklar Dahili 2563  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Dr. Öğr. Üyesi Belkız UYAR Deri ve Zührevi Hastalıklar    
15 Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji 0 (386) 280 3912 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Dr. Öğr. Üyesi Lokman HİZMALİ Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji Dahili 2560 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Prof. Dr. Figen TUNCAY Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon 0 (386) 280 3909 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18 Dr. Öğr. Üyesi Fatmanur Aybala KOÇAK Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Dahili 2523 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
19 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet OKÇU Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Dahili 2562  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
20 Dr. Öğr. Üyesi  Samet Sancar KAYA  Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon    
21 Arş. Gör. (TUS) Cihan KOÇ  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
22 Arş. Gör. (TUS) Ömer KIZILTAŞ Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
23 Arş. Gör. (TUS) Zeynep KARAKUZU GÜNGÖR Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
24 Arş. Gör. (TUS) Yıldız Gonca DOĞRU Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25 Arş. Gör. (TUS) Hakan HATIRLI Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon    
26 Prof. Dr. Arzu ERTÜRK  Göğüs Hastalıkları Dahili 2557 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
27 Dr. Öğr. Üyesi Duygu ZORLU KARAYİĞİT Göğüs Hastalıkları Dahili 2522 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
28 Doç. Dr.  Ülken Tunga BABAOĞLU Halk Sağlığı  Dahili 2511 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
29 Doç. Dr. Aydın GÜÇLÜ Iç Hastalıkları Dahili 2505 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
30 Dr. Öğr. Üyesi Cahit UÇAR  İç Hastalıkları   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
31 Dr. Öğr. Üyesi Hasan Esat YÜCEL İç Hastalıkları Dahili 2549  
32 Dr. Öğr. Üyesi Avşar ZERMAN  İç Hastalıkları    
33 Dr. Öğr. Üyesi Sinan Cemgil ÖZBEK Kardiyoloji Dahili 2513 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
34 Dr. Öğr. Üyesi Erdoğan SÖKMEN Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
35 Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ÇELİK  Kardiyoloji Dahili 2559  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
36 Dr. Öğr. Üyesi Alp YILDIRIM Kardiyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
37 Dr. Öğr. Üyesi Murat ERER Kardiyoloji     
38 Dr. Öğr. Üyesi Burç Esra ŞAHİN Nöroloji  Dahili 2526 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
39 Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KOÇAK Nöroloji Dahili 2518 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
40 Dr. Öğr. Üyesi Selcen DURAN Nöroloji    
41 Dr. Öğr. Üyesi Yeliz DADALI Radyoloji 0 (386) 280 3915 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
42 Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ALPASLAN  Radyoloji    Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
43 Dr. Öğr. Üyesi Sercan ÖZKAÇMAZ Radyoloji     
44 Doç. Dr. Şafak TAKTAK Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Dahili 2543 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
45 Dr. Öğr. Üyesi İbrahim DÜNDAR Spor Hekimliği    
46 Dr. Öğr. Üyesi Gülhan ÜNLÜ Tıbbi Farmakoloji Dahili 2545 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
TEMEL TIP BİLİMLERİ
1 Dr. Öğr. Üyesi Tufan ULCAY Anatomi 0 (386) 280 3907 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Cihan YAVAŞ Biyofizik Dahili 2504  
3 Doç. Dr. Özkan GÖRGÜLÜ Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi 0 (386) 280 3920 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. Dr. Naime Meriç KONAR Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi Dahili 2519 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Dr. Öğr. Üyesi Dilek KUZAY Fizyoloji Dahili 2525 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Dr. Öğr. Üyesi Halime TOZAK YILDIZ Histoloji ve Embriyoloji Dahili 2546  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Arş. Gör. Dr. Gülistan Sanem SARIBAŞ Histoloji ve Embriyoloji Dahili 2561 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
8 Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ Tıbbi Biyokimya  Dahili 2501 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
9 Dr. Öğr. Üyesi Gamze TURNA Tıbbi Biyokimya Dahili 2520 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
10 Dr. Öğr. Üyesi Bilal İLANBEY  Tıbbi Biyokimya  Dahili 2558  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11 Doç. Dr.  Fatma Filiz ARI Tıbbi Biyoloji Dahili 2554  
12 Doç. Dr.  Akın TEKCAN  Tıbbi Biyoloji  Dahili 2541 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
13 Dr. Öğr. Üyesi Güneş DİNÇ AKBULUT Tıbbi Biyoloji Dahili 2524 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14 Arş. Gör. Dr. Ekin ÇELİK Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
15 Prof. Dr. Ergin KARİPTAŞ Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2500 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
16 Dr. Öğr. Üyesi Fikriye MİLLETLİ SEZGİN Tıbbi Mikrobiyoloji Dahili 2515 Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
17 Prof. Dr.  Muttalip ÇİÇEK Tıbbi Parazitoloji Dahili 2532 mutalipcicekBu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
           
ARAŞTIRMA GÖREVLİLERİ
1 Arş. Gör. (ÖYP) İsmail Cem YILMAZ Anatomi   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
2 Arş. Gör. (ÖYP) Hasan ÖZDOĞAN Biyofizik    
3 Arş. Gör. (ÖYP) Seda KOÇAK Fizyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
4 Arş. Gör. (ÖYP) Ertan KATIRCI Histoloji ve Embriyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
5 Arş. Gör. (ÖYP) Selen GÜÇLÜ Tıbbi Biyoloji   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
6 Arş. Gör. (ÖYP) Arif Hüdai KÖKEN Tıp Tarihi ve Etik   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7 Arş. Gör. (ÖYP) Fatih KAR Tıbbi Biyokimya   Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Öneri, İstek Formu